В Україні створюються умови для реалізації здібностей молодих спортсменів - Шмигаль

В Україні створюються умови для реалізації здібностей молодих спортсменів - Шмигаль

Фото
Укрінформ
В Україні створюються всі умови для реалізації здібностей обдарованих молодих спортсменів.

Як передає Укрінформ з посиланням на Урядовий портал, про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив під час огляду Луганського обласного фізкультурного центру «Олімп».

У межах програми Президента «Велике будівництво» в закладі було зведено залу спортивної гімнастики, а також наразі триває реконструкція тренажерної зали.

«Завдяки ініціативі Володимира Зеленського в Україні вже активно розвивається транспортна, соціальна та спортивна інфраструктура. Створюються найкращі умови для наших молодих спортсменів, аби вони змогли максимально реалізувати свій потенціал та виборювати найвищі нагороди для України на світових змаганнях», - зазначив Шмигаль.

Шмигаль оглянув Луганський фізкультурний центр «Олімп»

Як повідомили Прем’єр-міністру, новозбудована гімнастична зала стане основним місцем підготовки гімнастів не лише з області, але й зі збірної команди України.

Очікується, що реконструкція тренажерної зали Луганського обласного фізкультурного центру «Олімп» буде завершена до кінця наступного року. Наразі вже виконано демонтажні роботи, зроблено фундамент та збудовано каркас майбутньої зали.

Шмигаль також оглянув початок будівництва легкоатлетичного манежу та будинків для проживання спортсменів під час тренувальних зборів.

«Будівництво цих об’єктів дасть можливість цілорічно проводити навчально-тренувальні заняття й змагання з легкоатлетичних видів спорту. Це надзвичайно важливо, щоб наші спортсмени могли тренуватися саме в Україні», - зазначив Прем’єр-міністр.

Будівництво легкоатлетичного манежу Луганського обласного фізкультурного центру «Олімп» реалізовується в межах субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.

Як повідомляв Укрінформ, 26 листопада Прем’єр-міністр Денис Шмигаль перебуває з робочою поїздкою у Луганській області.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-