Серія А: гол Малиновського допоміг «Аталанті» розгромити «Спецію» Коваленка

Команда з Бергамо виграла 7-й матч в сезоні.

В матчі 13-го туру чемпіонату Італії (Серія А) «Аталанта» перемогла на своєму полі «Спецію» - 5:2, передає Укрінформ.

М’ячі забили: Пашалич (2), Сапата, Муріель, Малиновський – «Аталанта»; Нзола (2) – «Спеція».

Український півзахисник «Аталанти» Руслан Малиновський вийшов на заміну на 60-й хвилині і забив п’ятий м’яч своєї команди на 89-й хвилині. А український хавбек «Спеції» Віктор Коваленко грав у стартовому складі і залишив поле на 64-й хвилині.

Турнірне становище топ-5 Серії А: 1.«Наполі» - 32 (12), 2.«Мілан» - 32 (12), 3.«Інтер» - 25 (12), 4.«Аталанта» - 25 (13), 5.«Лаціо» - 21 (12).

Інші матчі 13-го туру за участі лідерів: «Фіорентина» - «Мілан» (20 листопада, 21:45), «Інтер» - «Наполі» (21 листопада, 19:00) .

Як повідомляв Укрінформ, в матчі 11-го туру чемпіонату Італії (Серія А) «Інтер» переміг на своєму полі «Удінезе» - 2:0.