Іспанія і Сербія кваліфікувалися на ЧС-2022 з футболу

Слідом за збірними Німеччини, Данії, Франції, Бельгії та Хорватії путівки на чемпіонат світу-2022 з футболу у європейській кваліфікації вибороли команди Іспанії та Сербії.

Іспанці забезпечили перше місце у відбірковій групі В, обігравши в Севільї шведів 1:0, а серби (група А) у Лісабоні здобули вольову перемогу над португальцями - 2:1, передає Укрінформ.

Результати недільних матчів у групах А і В:

група А:

Португалія - Сербія - 1:2

Люксембург - Ірландія - 0:3.

Підсумкове турнірне становище: Сербія - 20 очок, Португалія - 17, Ірландія - 9, Люксембург - 9, Азербайджан - 1.

група В:

Іспанія - Швеція - 1:0

Греція - Косово - 1:1.

Підсумкове турнірне становище: Іспанія - 19 очок, Швеція - 15, Греція - 10, Грузія - 7, Косово - 5.

Нагадаємо, десять переможців відбіркових груп напряму виходять у фінальну стадію чемпіонату світу. Ще три путівки розіграють у стикових матчах десять володарів других місць, до яких приєднаються два найкращі переможці груп Ліги націй УЄФА.

XXII чемпіонат світу з футболу пройде з 21 листопада по 18 грудня 2022 року в Катарі.