Фінляндія перемогла Боснію і Герцеговину у відборі чемпіонату світу

Футболісти збірної Фінляндії виграли у суботу в гостях важливий матч кваліфікації чемпіонату світу-2022 у команди Боснії і Герцеговини - 3:1.

М'ячі на стадіоні «Біліно Поле» боснійського міста Зениця забили: Лука Менало (69-та хвилина) - у господарів; Маркус Форсс (29), Робін Лод (51) та Деніель О'Шонессі (73) - у гостей, передає Укрінформ.

На 24-й хвилині форвард фіннів Теему Пуккі не реалізував пенальті.

З 37-ї хвилини збірна Фінляндії грала у меншості. З поля вилучили Юкку Райталу.

Іншій поєдинок квінтету D Франція - Казахстан розпочнеться сьогодні о 21.45 за київським часом.

Як повідомляв Укрінформ, збірна України свій заключний матч у цій відбірковій групі  проведе 16 листопада в гостях проти Боснії і Герцеговини. Гра на «Біліно Поле» розпочнеться о 21.45. У паралельному поєдинку збірна Фінляндії в Гельсінкі зіграє з чемпіонами світу французами.

Турнірне становище на цю годину: Франція - 12 очок (після 6-ти ігор), Фінляндія - 11 (7), Україна - 9 (7), Боснія і Герцеговина - 7 (7), Казахстан - 3 (7).