Серія А: «Лаціо» й «Аталанта» Малиновського зіграли внічию в результативному матчі

Українець з'явився на полі на 59-й хвилині.

«Аталанта» вдома зіграла внічию з «Лаціо» 2:2 в 11-му турі італійської Серії А, повідомляє Укрінформ.

За гостей відзначилися Педро й Іммобіле на 18-й і 74-й хвилинах відповідно. Господарі відповіли голами Сапати і Де Рона на 46-й і 94-й хвилинах відповідно.

Український півзахисник «бергамасків» Руслан Малиновський з'явився на полі на 59-й хвилині, але результативними діями не відзначився.

Як повідомляв Укрінформ, «Наполі» очолює Серію А - 28 очок після 10-и зігранихм матчів. «Мілан» поступається неаполітанцям за різницею забитих і пропущених м'ячів.