ФК «Львів» - чвертьфіналіст Кубка України

Футболісти «Львова» перемогли «Альянс» із Липової Долини Сумської області у матчі 1/8 фіналу Кубка країни.

Поєдинок завершився серією пенальті, яку львів'яни виграли з рахунком 3:2. В основний та додатковий час був зафіксований рахунок 1:1, передає Укрінформ.

В ігровий час м'ячі на стадіоні «Ювілейний» у Сумах забили: Артур Карноза (19-та хвилина) - у господарів; Андрій Бусько (13) - у гостей.

Сьогодні також відбудуться кубкові зустрічі «Рух» (Львів) - «Зоря» (Луганськ) та «Металіст» (Харків) - «Колос» (Ковалівка).

Матч «ЛНЗ» (Черкаси) - «Дніпро-1» перенесли на пізніший термін через коронавірусну інфекцію у футболістів «ЛНЗ».

Результати попередніх поєдинків 1/8 фіналу Кубка України:

«Металіст 1925» (Харків) - «ОЛЕКСАНДРІЯ» - 2:5

«Верес» (Рівне) - «ВОРСКЛА» (Полтава) - 1:3

«Маріуполь» - «ДИНАМО» (Київ) - 1:2

«Чорноморець» (Одеса) - «ШАХТАР»  (Донецьк) - 0:3.

Матчі 1/4 фіналу та півфінали розіграшу заплановані на 2 березня та 20 квітня відповідно.

Переможець Кубка України визначиться 11 травня 2022 року.