«Шахтар» переграв «Чорноморець» і вийшов до чвертьфіналу Кубка України з футболу

У Кубку України з футболу визначився черговий учасник чвертьфінальної стадії розіграшу сезону-2021/22.

Четверту путівку до 1/4 фіналу здобув донецький «Шахтар», який в Одесі завдав поразки «Чорноморцю» з рахунком 3:0, передає Укрінформ.

Авторами голів на стадіоні «Чорноморець» стали Фернанду (65-та хвилина), Маркос Антоніо (72) і Дентінью (82).

Кубок України: «Шахтар» переграв «Чорноморець» / Фото: Ігор Ткаченко, Укрінформ

Протистояння 1/8 фіналу «Альянс» (Липова Долина) - «Львів», «Рух» (Львів) - «Зоря» (Луганськ), «Металіст» (Харків) - «Колос» (Ковалівка) відбудуться в четвер, 28 жовтня.

Поєдинок «ЛНЗ» (Черкаси) - «Дніпро-1» перенесено на пізніший термін (листопад-грудень) через коронавірусну інфекцію у гравців «ЛНЗ».

Як повідомлялося, до кубкового чвертьфіналу вже вийшли «Олександрія», яка розгромила харківський «Металіст 1925» (5:2), полтавська «Ворскла» - після перемоги над рівненським «Вересом» (3:1) - та київське «Динамо», яке залишило за бортом турніру «Маріуполь» (2:1).

Матчі 1/4 фіналу та півфінали розіграшу заплановано на 2 березня та 20 квітня відповідно.

Переможець Кубка України визначиться 11 травня 2022 року.