Мінмолодьспорту виступає проти маніпулювань з допінгом у сфері спорту - Гутцайт

Мінмолодьспорту виступає проти маніпулювань з допінгом у сфері спорту - Гутцайт

Укрінформ
27 жовтня Всесвітньою антидопінговою агенцією оприлюднені попередні результати операції «Геркулес», де зазначається, що Національна антидопінгова організація України (НАДЦ) порушила міжнародний стандарт тестування. 

Міністерство молоді та спорту України заявляє, що займає чітку позицію у боротьбі з допінгом і нікому не дозволить порушувати антидопінгові правила, заявив очільник відомства Вадим Гутцайт, переадє Укрінформ. 

«Національна антидопінгова організація України порушила міжнародний стандарт тестування. Тому, вже сьогодні, директор НАДЦ Іван Курліщук та його заступник Ярослав Кручек подали у відставку. Міністерство заявляє, що займає чітку позицію у боротьбі з допінгом і нікому не дозволимо порушувати антидопінгові правила. Реакція на порушення буде миттєвою та жорсткою», - зазначив Гутцайт. 

Читайте також: WADA звинуватила Національний антидопінговий центр України в маніпуляціях

Довідково: Всесвітнє антидопінгове агентство оприлюднило попередні результати операції «Геркулес», в ході якої було проведено розслідування звинувачень стосовно існування у Федерації легкої атлетики України схеми покриття використання допінгу, а також в тому, що Національний антидопінговий центр порушив вимоги міжнародного стандарту з тестувань та розслідувань шляхом неправомірного відбору проб у спортсменів із завчасним попередженням. За інформацією ВАДА, операція «Геркулес» не знайшла жодних доказів наявності системного покриття використання допінгу у ФЛАУ, проте були знайдені потенційні докази факту торгівлі еритропоетином.

Фото: sport.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-