«Баварія» впевнено обіграла «Хоффенхайм» і продовжує лідирувати в Бундеслізі

Невимушена перемога мюнхенської команди.

«Баварія» розгромила «Хоффенхайм» в матчі дев'ятого туру німецької Бундесліги - 4:0, повідомляє Укрінформ.

На 8-й хвилині арбітр після перегляду ВАР скасував гол Сержа Гнабрі. Через вісім хвилин Гнабрі все-таки вивів мюнхенців вперед. Подвоїв перевагу чемпіона Німеччини Роберт Левандовскі.

У другому таймі «Баварія» забила ще двічі. До розгромного рахунок довів Ерік Чупо-Мотінг, а крапку в матчі поставив Кінгслі Коман.

«Баварія» набрала 22 очки і продовжує одноосібно лідирувати в Бундеслізі, випереджаючи дортмундську «Боруссію» на один бал. «Хоффенхайм» займає 10-у позицію.

Як повідомляє Укріфнорм, в наступному турі команда Юліана Нагельсманна зіграє з менхенгладбахської «Боруссією». «Хоффенхайм» зустрінеться з «Гертою».