Зеленський: Україна виконає всі вимоги для проведення Євробаскету

Зеленський: Україна виконає всі вимоги для проведення Євробаскету

Укрінформ
Президент Зеленський упевнений, що наша країна виконає всі вимоги, необхідні для проведення чоловічого чемпіонату Європи з баскетболу у 2025 році.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу глави держави, про це Володимир Зеленський заявив під час зустрічі з президентом Міжнародної федерації баскетбольних асоціацій Європи (ФІБА Європа) Тургаєм Демірелем.

Основною темою перемовин стала заявка на проведення чоловічого чемпіонату Європи з баскетболу серед національних збірних у 2025 році (Євробаскет-2025) в Україні.

«Для мене це дуже важлива зустріч, тому що спорт, і зокрема Євробаскет, – це зараз один з важливих пріоритетів для держави. Крім того, такі події та перемога в боротьбі за право їх проводити об’єднують націю», – наголосив глава держави.

Він нагадав, що поставив кілька важливих завдань, і держава крок за кроком іде до відповідних результатів. Серед них – розвиток інфраструктури, зокрема будівництво доріг і мостів, діджиталізація та розвиток цифрових послуг, програма «Здорова Україна».

«Головна мета цієї програми – щоб усі люди в Україні, насамперед діти, мали змогу займатися спортом і були залучені до фізичної активності. Тому важливо, щоб були умови, відповідна спортивна інфраструктура», – зазначив Зеленський.

На думку глави держави, щоб діти хотіли займатися спортом, їм передусім потрібні дві речі: спортивна інфраструктура та приклади перемог українських чемпіонів.

Президент запевнив Деміреля в тому, що Україна виконає всі вимоги, необхідні для проведення Євробаскету, зокрема щодо будівництва спортивних арен.

Зі свого боку президент ФІБА Європа подякував Зеленському за ініціативу стосовно того, щоб Україна претендувала на проведення чоловічого чемпіонату Європи з баскетболу у 2025 році, та наголосив, що це дуже надихнуло Федерацію баскетболу України.

«Я знаю, наскільки такі події важливі для національних федерацій і для всієї нації», – зауважив Демірель.

Читайте також: Україна подала заявку на проведення чоловічого Євробаскету-2025 - ЗМІ

Як повідомляв Укрінформ, у вересні Україна подала заявку на проведення чоловічого чемпіонату Європи 2025 року. Раніше наша країна отримала право прийняти чоловічий Євробаскет 2015 року, проте нестабільна ситуація не дозволила провести європейську першість.

Фото: president.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-