Комісії атлетів і «Антураж атлета» обговорили питання щодо захисту прав спортсменів

Комісії атлетів і «Антураж атлета» обговорили питання щодо захисту прав спортсменів

Укрінформ
На засіданні вирішили звернутися до всіх політичних сил не використовувати спорт для вирішення своїх політичних інтересів та цілей. 

За ініціативи президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки сьогодні в Олімпійському домі було скликано спільне засідання комісій атлетів і «Антураж атлета», повідомляє прес-служба НОК, передає Укрінформ.

Президент Олімпійського комітету наголосив на ключовій ролі двох комісій,  адже саме вони представляють і захищають інтереси атлетів та сприяють налагодженню комунікацій з усіма людьми, пов’язаними зі спортсменами.  

За підсумками спільного засідання Комісії атлетів (голова Ольга Саладуха) і «Антураж атлета» (голова Олена Говорова) й відкритого діалогу, висловлених думок учасниками було прийнято відповідну резолюцію:

1. Визнати, що система відбору спортсменів  до складу Олімпійської збірної команди України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо була дотримана, а формування складу делегації здійснювалось прозоро, колегіально відповідно до поданих національними федераціями пропозицій та встановлених норм Оргкомітету Ігор.

2. Звернутися до всіх політичних сил не використовувати спорт для вирішення своїх політичних інтересів та цілей.

3. Звернутися до представників комісій атлетів активно використовувати свої надані повноваження і можливості для захисту прав атлетів.

4. Визнати, що виступ Олімпійської збірної команди України на Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо був успішним.

5. Висловити підтримку ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо проведення в Україні Олімпійських ігор.

Читайте також: Наша країна заслуговує на проведення Олімпійських ігор – Зеленський

Як повідомляв Укрінформ, за підсумками Олімпійських ігор в Токіо збірна України завоювала 19 медалей(1 «золото», 6 «срібла» 12 «бронзи»).

Фото: прес-служба НОК

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-