«Колос» програв «Маріуполю» у чемпіонаті України з футболу

Ковалівський «Колос» зазнав четвертої поразки у чемпіонаті України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

У матчі 7-го туру «Колос» вдома поступився «Маріуполю» - 1:3, передає Укрінформ.

До перерви двічі відзначилися гості: Дмитро Топалов - на 16-й хвилині та Андрій Кулаков (26). У другому таймі суперники обмінялися голами Володимира Лисенка, який скоротив рахунок на 72-й хвилині, та Дмитра Топалова (90+2).

«Маріуполь» виграв перший матч у нинішній національній першості.

На неділю, 12 вересня, також запланований поєдинок полтавської «Ворскли» з чернігівською «Десною».

У заключному матчі туру в понеділок, 13 вересня, рівненський «Верес» зійдеться зі «Львовом».

«Минай» - «Чорноморець» (Одеса) - 2:2

голи: Антон Байдал (42, з пенальті), Олег Вишневський (53) - Владислав Ванат (56), Артур Авагімян (64).

Турнірне становище: «Динамо» - 19 очок (після 7-ми ігор), «Шахтар» - 16 (7), «Олександрія» - 14 (7), «Дніпро-1» - 13 (7), «Десна» - 12 (6), «Зоря» - 11 (7), «Ворскла» - 11 (6), «Рух» - 8 (7), «Верес» - 8 (6), «Інгулець» - 7 (7), «Минай» - 6 (6), «Металіст 1925» - 6 (7), «Чорноморець» - 5 (7), «Колос» - 5 (6), «Маріуполь» - 4 (7), «Львів» - 2 (6).