Україна зіграла внічию з Францією у відборі чемпіонату світу-2022 з футболу

Національна збірна України з футболу уп'яте зіграла внічию у кваліфікації чемпіонату світу-2022.

У своєму п'ятому поєдинку відбіркової стадії мундіалю команда Олександра Петракова на НСК «Олімпійський» не втримала перемогу над збірною Франції, зігравши внічию - 1:1, повідомляє Укрінформ.

«Синьо-жовті» відкрили рахунок на 44-й хвилині завдяки голу Миколи Шапаренка ударом з-за меж штрафного у праву «дев'ятку». Паритет на 50-й хвилині відновив Антоні Марсьяль.

Україна зіграла внічию з Францією / Фото: Геннадій Мінченко, Укрінформ

Як повідомлялося, в іншому поєдинку відбіркової групи D Фінляндія переграла Казахстан - 1:0.

Турнірне становище: Франція - 9 очок (після 5-х ігор), Фінляндія - 5 (3), Україна - 5 (5), Боснія і Герцеговина - 2 (3), Казахстан - 2 (4).

Відбірковий турнір ЧС-2022 «синьо-жовті» завершать поєдинками у Фінляндії (9 жовтня) та з Боснією і Герцеговиною (12 жовтня вдома, 16 листопада в гостях).

Десять переможців відбіркових груп вийдуть у фінальну стадію чемпіонату світу напряму. Ще три путівки розіграють у стикових матчах десять володарів других місць, до яких приєднаються два кращих переможця груп Ліги націй УЄФА.

XXII чемпіонат світу з футболу пройде з 21 листопада по 18 грудня 2022 року в Катарі.