«Чорноморець» зіграв внічию з «Олександрією» в матчі УПЛ

Одесити двічі вели в рахунку.

В стартовому матчі 6-го туру чемпіонату УПЛ одеський «Чорноморець» зіграв внічию на своєму полі з «Олександрією» - 2:2, передає Укрінформ.

Господарі вийшли вперед на 69-й хвилині – відзначився Артур Авагімян. На 72-й хвилині півзахисник гостей Максим Третьяков зрівняв рахунок. Однак, вже через три хвилини Владислав Ванат вдруге вивів одеситів вперед. У свою чергу, «Олександрія» вдруге відігралася на 84-й хвилині після голу Дениса Устименка. У підсумку, нічия 2:2.

У суботу, 28 серпня, відбудуться три матчі УПЛ. «Інгулець» з Петрового прийматиме «Маріуполь», «Металіст 1925» - «Дніпро-1», а київське «Динамо» - ковалівський «Колос».

У неділю, 29 серпня, пройдуть зустрічі між чернігівської «Десною» і рівненським «Вересом», закарпатським «Минаєм» і донецьким «Шахтарем», луганською «Зорею» і полтавською «Ворсклою», а також львівським «Рухом» і «Львовом».

Становище клубів УПЛ: «Динамо» - 13 очок (після 5-ти ігор), «Шахтар» - 12 (5), «Десна» - 12 (5), «Ворскла» - 11 (5), «Олександрія» - 11 (6), «Дніпро-1» - 10 (5), «Зоря» - 7 (5), «Металіст 1925» - 6 (5), «Колос» - 5 (4), «Верес» - 5 (5), «Минай» - 4 (4), «Рух» - 4 (5), «Інгулець» - 4 (5), «Чорноморець» - 4 (6), «Львів» - 2 (5), «Маріуполь» - 1 (5 ).