Серія А: «Аталанта» з Малиновським перемогла «Торіно»

Клуб з Бергамо вирвав перемогу в компенсований час.

В 1-му турі чемпіонату Італії (Серія А) «Аталанта» перемогла на виїзді «Торіно» - 2:1, передає Укрінформ.

Вже на 6-й хвилині гості вийшли вперед після голу Луїса Муріеля. «Торіно» відігрався на 79 хвилині – гол в активі Андреа Белотті. А на 3-й компенсованій хвилині Роберто Пікколі приніс «Аталанті» перемогу 2:1.

Український півзахисник «Аталанти» Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі. На 76-й хвилині його замінив Джузеппе Песселья.

Інші важливі матчі першого туру Серії А: «Удінезе» - «Ювентус» (22 серпня, 19:30), «Сампдорія» - «Мілан» (23 серпня, 21:45).

Як повідомляв Укрінформ, в 1-му турі чемпіонату Італії (Серія А) міланський «Інтер» обіграв «Дженоа» - 4:0.