«Динамо» у Запоріжжі обіграло «Зорю» в матчі УПЛ

Фото, відео
Футболісти київського »Динамо» перемогли у неділю луганську «Зорю» (2:1) у 3-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі на стадіоні «Славутич-арена» у Запоріжжі забили: Олександр Сирота (18-та хвилина) та Віталій Буяльський (80) - у киян;  Реймонд Фрімпонг Овусу (90+4) - у «Зорі», передає Укрінформ.

ФК «Зоря» – ФК «Динамо» – 1:2 / Фото: Дмитро Смольєнко, Укрінформ

На 70-й хвилині динамівець Карлос де Пена, а на 76-й луганчанин Денис Фаворов не реалізували пенальті.

У паралельній зустрічі полтавська «Ворскла» вдома розгромила «Львів» - 4:1.

Голи: Ібрагім Кане (2), Олів'є Тіль (11), Руслан Степанюк (38 і 69) - Олексій Довгий (86).

Завершиться тур у понеділок, 9 серпня. Зустрінуться чернігівська «Десна» та «Інгулець» із селища Петрове Кіровоградської області (початок о 19.30; транслюватиме телеканал «Футбол 1»).

Матч закарпатського «Миная» з ковалівським «Колосом» перенесли.

Результати попередніх поєдинків туру:

«Металіст 1925» - «Чорноморець» (Одеса) - 3:2

Голи: Юрій Батюшин (22), Олег Голодюк (64) - Владислав Бугаєв (17, 43), Валерій Дубко (66, у власні ворота);

«Рух» (Львів) - «Верес» (Рівне) - 2:1

Андрій Борячук (6), Юрій Климчук (10) - Михайло Шестаков (40);

«Шахтар» - «Олександрія» - 1:2

Віктор Корнієнко (16) - Максим Третяков (6), Кирило Ковалець (21);

«Дніпро-1» - «Маріуполь»  - 2:1

Артем Довбик (15), Олександр Назаренко (30) - Богдан В'юнник (78).

У турнірній таблиці з 7-ма очками лідирують «Ворскла» та «Дніпро-1». «Олександрія», «Динамо» «Десна», «Металіст 1925» та «Шахтар» мають по 6 пунктів.