Олена Старикова виграла «срібло» Олімпіади-2020

У фіналі українка програла Келсі Мітчелл з Канади.

Українська велосипедистка Олена Старикова виграла срібну медаль в спринті на літніх Олімпійських іграх-2020 в Токіо, повідомляє Укрінформ.

У фіналі спринту на треку українка Олена Старикова зустрілась з Келсі Мітчелл з Канади і програла їй дві гонки – 0:2. У підсумку Старикова виборює «срібло», а Мітчелл стає олімпійською чемпіонкою.

Зі здобуттям срібної медалі у Токіо українську велогонщицю привітав Президент Володимир Зеленський.

"У завершальний день Ігор у Токіо наша Олена Старікова зробила гучний акорд! Справжня львівська "ракета" показала світовий клас у спринті на велотреку, взявши срібло! Пишаємося тобою і всіма нашими олімпійцями! Ви принесли збірній 19 медалей, прославили Україну та себе!" - написав Президент у Твіттері.

В активі України на літніх Олімпійських іграх-2020 в Токіо 19 медалей – 1 золота, 6 срібних і 12 бронзових.