Токіо-2020. День 16. Старикова виборює «срібло»

Оновлюється
В активі України на літніх Олімпійських іграх-2020 в Токіо 19 медалей – 1 золота, 6 срібних і 12 бронзових.

В Токіо 8 серпня розіграють 13 комплектів нагород ХХХІI літніх Олімпійських Ігор.

********

10:35. Згадаймо усіх українських медалістів. «Золото» виграв Жан Беленюк в греко-римській боротьбі.

«Срібло» завоювали Михайло Романчук в плаванні (1500 м), Парвіз Насибов в греко-римській боротьбі і Анжеліка Терлюга в карате, Людмила Лузан і Анастасія Четверікова у веслуванні (каное-двійка), Олександр Хижняк в боксі, Олена Старикова в велотреку.

Бронзові нагороди виграли Дар’я Білодід в дзюдо, Ігор Рейзлін в шпазі, Олег Омельчук і Олена Костевич у стрільбі, Михайло Романчук в плаванні (800 м), Еліна Світоліна в тенісі, Алла Черкасова в боротьбі, Ірина Коляденко в боротьбі, Марта Федіна та Анастасія Савчук в артистичному плаванні, Людмила Лузан у веслуванні, Станіслав Горуна в карате, Ярослава Магучіх в стрибках у висоту, команда в артистичному плаванні.

10:32. В активі України на літніх Олімпійських іграх-2020 в Токіо 19 медалей – 1 золота, 6 срібних і 12 бронзових. Ми перевершили показник Ріо-2016 по загальній кількості нагород. П’ять років тому було лише 11 медалей. Однак, за кількістю золотих медалей ця Олімпіада найгірша. Менше двох золотих нагород (як в Ріо-2016) у нас ще ніколи не було.

10:28. Гандбол. Жінки. «Золото» виграє збірна Франції, яка у фіналі перемогла ОКР – 30:25.

09:47. Бокс. Чоловіки. Вагова категорія понад 90 кг. Баходір Джалолов з Узбекистану переконливо переміг американця Річарда Торреса – 5:0 і став олімпійським чемпіоном.

09:12. Бокс. Жінки. Вагова категорія до 75 кг. Британка Лорен Прайс перемогла у фіналі Лі Цянь з Китаю – 5:0 і стала чемпіонкою Токіо-2020.

09:02. Волейбол. Жінки. Збірна США перемогла у фіналі Бразилію – 3:0 і стала олімпійським чемпіоном. «Срібло» у Бразилії, «бронза» у Сербії.

08:50. Сьогодні о 14:00 за київським часом у Токіо відбудеться урочиста церемонія закриття Олімпійських ігор-2020. Нести державний прапор України на церемонії закриття Ігор довірено володарці двох олімпійських нагород у веслуванні на байдарках і каное Людмилі Лузан.

Нагадаємо, в Токіо 24-річна українка завоювала «срібло» з партнеркою по збірній Анастасією Четверіковою в каное-двійці на 500 метрів і «бронзу» в змаганнях каное-одиночок на дистанції 200 метрів.

08:43. Водне поло. Чоловіки. Збірна Угорщини обіграла Іспанію в матчі за «бронзу» - 9:5. Фінал Греція – Сербія (10:30).

08:35. Бокс. Чоловіки. Вагова категорія до 63 кг. Кубинець Енді Крус виграє «золото». У фіналі він переміг Кейшона Девіса зі США роздільним рішенням суддів – 4:1.

08:16. Бокс. Жінки. Вагова категорія до 60 кг. Ірландка Келлі Гаррінгтон стає олімпійською чемпіонкою, обігравши в фіналі Беатріс Феррейру з Бразилії – 5:0.

07:02. Художня гімнастика. Командне багатоборство. Збірна України посіла 7-е місце. А чемпіоном Олімпіади-2020 стала Болгарія.

06:58. Баскетбол. Жінки. Збірна США невимушено перемагає у фіналі Японію – 90:75 і стає олімпійським чемпіоном.

06:57. Велотрек. Жінки. Омніум. «Золото» виграє американка Дженніфер Валенте.

06:35. Гандбол. Жінки. Збірна Норвегії розгромила Швецію в матчі за третє місце – 36:19. «Золото» розіграють ОКР і Франція (09:00).

06:10. Велотрек. Чоловіки. Кейрін. «Золото» впевнено виграє британець Джейсон Кенні.

05:56. Велотрек. Жінки. Спринт. Фінал. Українка Олена Старикова програла і другу гонку Келсі Мітчелл з Канади. У підсумку Старикова виборює «срібло», а Мітчелл стає олімпійською чемпіонкою.

05:31. Велотрек. Жінки. Спринт. Фінал. Українка Олена Старикова програла першу гонку Келсі Мітчелл з Канади. Рахунок – 0:1. Попереду заїзд №2.

05:07. Велотрек. Жінки. Спринт. Суперницею Старикової у фіналі стала Келсі Мітчелл з Канади.

05:05. Художня гімнастика. Стартував фінал у командному багатоборстві. Збірна України пробилася до топ-8 і спробує втрутитись у боротьбу за нагороди.

04:52. Волейбол. Жінки. Сербія обіграла Південну Корею – 3:0 і забезпечила собі бронзові медалі. А «золото» розіграють збірні Бразилії і США (07:30).

04:47. Велотрек. Жінки. Спринт. 1/2 фіналу. Олена Старикова обігнала Лі Вай Цзе (Гонконг) і в другій гонці. Українка виграла 2:0 і вона у фінал! Старикова забезпечила собі мінімум «срібло».

04:27. Велотрек. Жінки. Спринт. 1/2 фіналу. Олена Старикова обігнала Лі Вай Цзе (Гонконг) в першій гонці. Українка повела в рахунку – 1:0. Попереду заїзд №2.

04:00. Велотрек. Жінки. Спринт. 1/2 фіналу. Остання українська медальна надія на цій Олімпіаді – Олена Старикова незабаром розпочне свій двобій проти Лі Вай Цзе (Гонконг). Старт – о 04:15.

03:50. Легка атлетика. Чоловіки. Марафон. «Золото» здобув кенієць Еліуд Кіпчоге. Українці Богдан-Іван Городиський, Микола Нижник та Олександр Ситковський, які брали участь у марафоні, зійшли з дистанції.

Доброго ранку! Розпочинаємо останній змагальний день Олімпіади-2020.