«Рух» переміг «Верес» у чемпіонаті Прем'єр-ліги України

Футболісти львівського «Руха» обіграли у суботу рівненський «Верес» у 3-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги

М'ячі на «Арені Львів» забили: Андрій Борячук (6-та хвилина), Юрій Климчук (10) - у господарів; Михайло Шестаков (40) - у гостей, передає Укрінформ.

Сьогодні в УПЛ відбудуться ще два поєдинки, які розпочнуться о 19.30. Донецький «Шахтар» зіграє з «Олександрією» (покаже телеканал «Футбол 2»), а «Дніпро-1» - з  «Маріуполем» («Уніан-ТБ»).

На неділю, 8 серпня, заплановані зістрічі луганської «Зорі» з київським «Динамо» (19.30; «2+2») полтавської «Ворскли» зі «Львовом» (19.30; «Футбол 1»).

У понеділок, 9 серпня, зійдуться чернігівська «Десна» та «Інгулець» із селища Петрове Кіровоградської області (19.30; «Футбол 1»).

Матч закарпатського «Миная» з ковалівським «Колосом» перенесли.

Як повідомляв Укрінформ, розпочався тур у п'ятницю поєдинком «Металіст 1925» - «Чорноморець» (Одеса), який завершився з рахунком 3:2.

Голи: Юрій Батюшин (22-а хвилина), Олег Голодюк (64) - Владислав Бугаєв (17, 43), Валерій Дубко (66, у власні ворота).