Україна - Англія. Текстова трансляція

Євро-2020
Онлайн-трансляція поєдинку 1/4 фіналу XVI чемпіонату Європи з футболу між національними збірними України та Англії.

Україна - Англія

0:4

Лунає фінальний свисток. 0:4. Україна достроково залишає Євро-2020.

85 - "Синьо-жовті" намагалися по лівому флангу увійти до штрафного майданчика, але англійці відібрали м'яч.

80 - Українці здобули право на кутовий, який розіграв Олександр Зінченко.

79 - Тріпп'єр заблокував удар Ярмоленка, який завершував атаку за участю Миколенка, Циганкова та Зінченка.

74 - Голкіпер збірної Англії влятував ворота після удару Євгена Макаренка.

73 - Автора дублю Гаррі Кейна замінив Домінік Калверт-Льюїн.

70 - Удар Яремчука заблокував Вокер.

65 - Відразу три заміни у англійців: Кіран Тріпп'єр вийшов замість Люка Шоу, Маркус Решфорд замінив Рахіма Стерлінга, а Келвін Філліпс поступився місцем на полі Джуді Беллінгему.

64 - Євген Макаренко замінив Сергія Сидорчука.

63 - ГОООЛ!!! Джордан Хендерсон, який щойно вийшов на заміну, став автором четвертого голу у матчі. Українці вкотре пропустили після розіграшу станрдату.

62 - Сейв у виконанні Бущана після потужного удару Кейна.

57 - Заміна у складі збірної Англії - Деклан Райс поступився місцем на полі Джордану Хендерсону.

50 - ГОООЛ!!! Гаррі Кейн оформив дубль. Асистував знову Шоу.

46 - ГОООЛ!!! Гаррі Магуайр подвоїв перевагу англійців, після подачі Шоу зі штрафного.

Розпочався другий тайм.

ПЕРЕРВА. Збірна України мінімально поступається команді Англії після першому тайму - 0:1.

45 - Арбітр компенсував 3 хвилини у першому таймі.

43 - Шапаренко не влучив у ворота із середньої відстані, завершуючи гостру атаку українців.

41 - Збірна України заробила кутовий - після удару Яремчука захисники вибили м'яч.

40 - Шоу "заліз" в офсайд.

37 - Небезпечний момент у штрафному англійців - удар Зінченка заблокував Маунт.

35 - Віктор Циганков замінив Сергія Кривцова, який отримав пошкодження.

33 - Кривцов заблокував постріл Маунта.

33 - Бущан врятував "синьо-жовтих" після потужного удару Райса.

29 - Кейн пробив головою по воротах Бущана після навісу Шоу зі стандарту - вище поперечини.

27 - Сергій Кривцов заблокував удар Стерлінга.

23 - Караваєв заробив штрафний удар у протистоянні з Шоу. Забарний увів м'яч у гру.

21 - Забарний порушив правила проти Стерлінга. Шоу розіграв стандарт.

17 - Українці заробили перший кутовий у матчі. Зінченко подав.

17 - Пікфорд врятував англійців після удару Яремчука, який зліва увірвався у штрафний майданчик.

15 - Гра в основному йде в центрі поля. Англійці після голу трохи відійшли назад і віддали м'яч українцям.

8 - Стерлінг порушив правила проти Олександра Караваєва. Микола Шапаренко розіграв стандарт.

6 - Удар Романа Яремчука метрів з 20-ти заблокував британський захисник Джон Стоунз.

4 - ГОООЛ!!! Гаррі Кейн вивів англійців вперед після результативного пасу Рахіма Стерлінга.

Матч розпочався! З центру поля розвели футболісти України.

Пролунали державні гімни Англії та України!

******************************

3 липня 2021 року. Рим (Італія). Олімпійський стадіон. Початок матчу о 22.00. Температура повітря +25С.

Ласкаво просимо на чвертьфінальний матч чемпіонату Європи з футболу, в якому зустрічаються національні збірні України та Англії.

Стартові склади:

Україна - Георгій Бущан, Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Ілля Забарний, Віталій Миколенко, Олександр Зінченко, Олександр Караваєв, Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук.

Головний тренер - Андрій Шевченко.

Англія - Пікфорд, Вокер, Шоу, Райс, Стоунз, Магуайр, Кейн, Стерлінг, Філлиіс, Санчо, Маунт.

Головний тренер - Гарет Саутгейт.

Арбітр - Фелікс Брих (Німеччина).

Збірні України і Англії зіграють увосьме. В активі «синьо-жовтих» одна перемога при двох нічиїх та чотирьох поразках (різниця м'ячів 3:9). Востаннє команди зустрічалися у кваліфікації чемпіонату світу-2014 і двічі розійшлися миром - 1:1 у Лондоні і 0:0 у Києві.

Збірна України проведе свій п'ятий поєдинок у фінальній частині Євро-2020 і намагатиметься вперше в історії пробитися до четвірки кращих команд континенту.

Переможець протистояння Україна - Англія зустрінеться в 1/2 фіналу з кращою командою пари Чехія - Данія, які сьогодні зійдуться в Баку (Азербайджан).

Другу півфінальну пару склали збірні Іспанії та Італії.

Півфінали Євро-2020 відбудуться 6 і 7 липня.