Збірна України з пляжного футболу розгромила Казахстан у відборі на ЧС-2021

В активі української команди шість очок після двох ігор.

Збірна України з пляжного футболу розгромила Казахстан (6:1) у другому матчі відбору на чемпіонат світу-2021, повідомляє Укрінформ.

Українська команда забезпечила собі комфортну перевагу ще в першому періоді.  У воротах казахів розписалися Щерица, Гладченко і Зборівський.

У другій 12-хвилинці Зборівський і Сіренко довели перевагу України до п'яти голів.

У третьому періоді Глуцький забив шостий гол, а Казахстан відповів голом престижу Перевертова.

Україна очолила свою групу з шістьма очками після двох ігор. У стартовій грі відбору українці обіграли Туреччину (7:5).

У середу, 23 червня, українська команда зустрінеться зі збірною Португалії.

Нагадаємо, українцям необхідно вийти з групи через перше або друге місце, а потім перемогти в чвертьфіналі.  На ЧС пройдуть чотири півфіналісти.