Бельгія обіграла Фінляндію і вийшла до 1/8 фіналу Євро-2020

Збірна Бельгії з футболу здобула третю перемогу поспіль в матчі групового етапу чемпіонату Європи, взявши гору над командою Фінляндії.

Зустріч пройшла в Санкт-Петербурзі і завершилася з рахунком 2:0, передає Укрінформ.

У складі бельгійців відзначилися Лукаш Градецький (74-а хвилина) і Ромелу Лукаку (81).

У паралельному матчі групи В на стадіоні «Паркен» в Копенгагені Данія з рахунком 4:1 завдала поразки Росії, яка достроково завершила виступ на Євро-2020.

Підсумкове турнірне становище: Бельгія - 9 очок, Данія - 3, Фінляндія - 3, Росія - 3.

В 1/8 фіналу Євро-2020 в Севільї (Іспанія) 27 червня бельгійці розіграють путівку до чвертьфіналу з однією з команд, що посіли третє місце в квартетах A/D/E/F.

Данці в свою чергу почнуть плей-офф чемпіонату Європи 26 червня в Амстердамі (Нідерланди) протистоянням з Вельсом, який посів друге місце в групі А.