Вельс переміг Туреччину на Євро-2020

Збірна Вельсу очолила групу А.

Збірна Вельсу перемогла Туреччину (2:0) у групі А фінальної стадії чемпіонату Європи з футболу, передає Укрінформ.

На Олімпійському стадіоні в Баку валлійці вийшли вперед наприкінці першого тайму – відзначився Аарон Ремзі. На 61-й хвилині лідер Вельсу Гарет Бейл не реалізував пенальті. На 5-й компенсованій хвилині Коннор Робертс встановив остаточний рахунок – 2:0 на користь Вельсу.

В іншому матчі групи А сьогодні зустрінуться збірні Італії та Швейцарії. Зустріч стартує о 22:00 на стадіоні «Олімпіко» в Римі.

Турнірне становище в групі А: 1.Вельс – 4 (2), 2.Італія – 3 (1), 3.Швейцарія – 1 (1), 4.Туреччина – 0 (2).

До плей-офф Євро-2020 вийдуть перші дві команди кожної групи, а також чотири найкращі збірні серед тих, які посядуть треті місця у своїх квартетах.