Керімов і Никифорук принесли Україні перші медалі на чемпіонаті Європи з боротьби

Оновлено
У Варшаві (Польща) у вівторок, 20 квітня, розігруються перші комплекти нагород чемпіонату Європи зі спортивної боротьби.

Першу медаль у складі збірної України завоював у стартовий день фіналів Каміль Керімов, передає Укрінформ.

Керімов в поєдинку за «бронзу» у ваговій категорії до 57 кг поборов Міку Саліма Наїма з Болгарії - 9:4.

«Малий» фінал за «бронзу» сьогодні виграв також Ігор Никифорук (70 кг), який взяв гору над британцем Ніколае Коджокару,

Андрій Свирид (65 кг) поступився місцем на п'єдесталі Аліму Рахімзаде з Азербайджану (2:3), а Муразі Мчедлідзе (97 кг) - з поляку Радославу Барану (1:8), і посіли у підсумку 5-ті місця.

Чемпіонат Європи в трьох стилях боротьби - вільної, жіночої та греко-римської - пройде до 26 квітня.