Француз Дестьо виграв мас-старт фінального етапу Кубка світу з біатлону, Підручний - 27-й

В Естерсунді (Швеція) завершився останній у сезоні, десятий етап Кубка світу з біатлону.

Чоловічу гонку з масовим стартом на 15 км з чотирма вогневими рубежами виграв француз Сімон Дестьо, який подолав дистанцію з 2-ма штрафними колами, повідомляє Укрінформ.

Другим став росіянин Едуард Латипов (2 промахи), третім - норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо (3).

Єдиний представник України, який відібрався у мас-старт, Дмитро Підручний з чотирма промахами фінішував 27-м серед 30-ти учасників.

Переможцем загального заліку Кубка світу утретє поспіль став Йоганнес Тінгнес Бьо. Кращий з українців Дмитро Підручний посів 25-е місце.

На фото Дмитро Підручний (biathlon.com.ua).