Об’єкти Євро-2012: відбулась нарада з проблеми боргів

Об’єкти Євро-2012: відбулась нарада з проблеми боргів

Укрінформ
Серед об’єктів, які потребують вирішення питання з боргами – друга черга «Арена-Львів», стадіон «Скіф» (Львів), зона гостинності НСК «Олімпійський».

Сьогодні, 11 березня, під головуванням міністра Кабінету Міністрів Олега Немчінова відбулася нарада, на якій презентували варіанти розв'язання проблеми боргів та добудови об'єктів інфраструктури, будівництво яких було розпочато і не завершено в рамках Державної програми з проведення в Україні Євро-2012, передає Укрінформ.

Під час наради заслухали звіт держагенції, яка є правонаступником держагенції Євро-2012. Зокрема, було підготовлено документ, який дасть можливість провести облік боргових зобов'язань, а також запропонує шляхи їхнього вирішення. Серед об’єктів, які потребують вирішення питання з боргами – друга черга «Арена-Львів», стадіон «Скіф» (Львів), зона гостинності НСК «Олімпійський».

Читайте також: Об’єкти Євро-2012: Немчінов сказав, коли представлять шляхи вирішення проблеми з боргами

Як повідомляв Укрінформ, у травні 2020 року міністр КМУ Олег Немчінов заявляв про наміри уряду визначити потребу в коштах і розробити дорожню карту стосовно аеропортів та об'єктів спортивної інфраструктури, будівництво яких було розпочато і не завершено в рамках Державної цільової програми з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Так, за його даними, борги держави по зведених для чемпіоната з футболу об’єктах склали 972,51 млн грн, з них 253,1 млн – це борги по стадіонах «Арена-Львів» та НСК «Олімпійський».

У серпні 2020 року Немчінов повідомив про те, що в уряді напрацювали комплексне рішення для розв'язання проблеми боргів та добудови об'єктів інфраструктури, будівництво яких було розпочато і не завершено в рамках Державної програми з проведення в Україні Євро-2012.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-