ЧЄ з легкої атлетики: Бех-Романчук виграла «золото»

Марина Бех-Романчук посіла 1-е місце у стрибках у довжину з кращим результат у світі.

В польському місті Торунь триває чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні. Українка Марина Бех-Романчук виграла «золото» у стрибках у довжину, передає Укрінформ.

У своїй найкращій спробі Бех-Романчук стрибнула на 6.92 м, показавши кращий результат сезону в світі. А срібним призером стала Малайка Міхамбо з Німеччини – 6.88 м.

Це перша медаль України на ЧЄ з легкої атлетики у приміщенні в Торуні. Чемпіонат триватиме до 7 березня.

Як повідомляв Укрінформ, на ЧЄ з легкої атлетики в приміщенні в Торуні Владислав Мазур посів 4-е місце у стрибках в довжину, втративши «бронзу» в останній спробі.