Український гімнаст Радівілов – чемпіон Європи в опорному стрибку

В останній день ЧЄ наші гімнасти виграли три медалі.

Українець Ігор Радівілов виграв дві медалі в особистих фіналах на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в турецькому Мерсіні, повідомляє Укрінформ.

Радівілов став чемпіоном Європи в опорному стрибку. Українець посів перше місце з результатом 14,733 бала. Крім того, Радівілов з результатом 14,766 бала виграв бронзову медаль у вправах на кільцях.

У вправах на брусах срібним призером став ще один українець - Петро Пахнюк (14,766 бала).

Як повідомляв Укрінформ, чоловіча збірна України завоювала золото в командній першості на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в турецькому Мерсіні. Українську команду представляли Петро Пахнюк, Ігор Радівілов, Владислав Грико, Євген Юденков і Роман Ващенко.

Також український гімнаст Ілля Ковтун став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики в багатоборстві серед юніорів.