«Інгулець» і «Зоря» поділили очки у матчі футбольної Прем'єр-ліги України

Фото, відео
"Інгулець» із селища Петрове Кіровоградської області зіграв внічию з луганською «Зорею» у чемпіонаті України з футболу серед команд Прем'єр-ліги (УПЛ).

Заключний матч 8-го туру УПЛ "Інгулець" - "Зоря" завершився з рахунком 1:1, повідомляє Укрінформ.

На гол форварда номінальних господарів стадіону "Зірка" у Кропивницькому Дениса Янакова, який відзначився на 64-й хвилині, "Зоря" відповіла реалізованим пенальті у виконанні Владлена Юрченка на 75-й хвилині.

ФК «Інгулець» – ФК «Зоря» – 1:1 / Фото: Дмитро Смольєнко, Укрінформ

Результати інших матчів туру:

"Шахтар" (Донецьк) - "Маріуполь" - 4:1

голи: Тайсон (26-та хвилина, з пенальті, 75), Георгій Судаков (44), Алан Патрік (64, з пенальті) - Сергей Горбунов (72);

"Колос" (Ковалівка) - "Олімпік" (Донецьк) - 1:2

голи: Євген Селезньов (86, з пенальті) - Беніто (17), Шахаб (62, з пенальті);

"Олександрія" - "Десна" (Чернігів) - 2:2орскла

голи: Євген Банада (72), Артем Сітало (82) - Андрій Тотовицький (39, з пенальті), Пилип Будківський (84);

"Дніпро-1" - "Динамо" (Київ) - 1:2

голи: Олександр Назаренко (22) - Володимир Адамюк (34 - автогол), Віктор Циганков (43);

"Минай" (Закарпаття) - "Рух" (Львів) - 0:0;

"Львів" - "Ворскла" (Полтава) - 1:0

гол: Назарій Нич (27).

Турнірне становище: "Динамо" - 20 очок (після 8-ми ігор), "Шахтар" - 16 (8), "Ворскла" - 15 (8), "Десна" - 13 (8), "Олімпік" - 12 (8), "Колос" - 12 (8), "Маріуполь" - 11 (8), Зоря" - 10 (8), "Олександрія" - 9 (8), "Дніпро-1" - 8 (8), "Інгулець" - 6 (8), "Минай" - 6 (7), "Львів" - 4 (7), "Рух" - 3 (8).