"Карпати" розгромно програли в 1/64 фіналу Кубка України з футболу

Оновлено
Львівські "Карпати" достроково завершили виступ у Кубку України-2020/21 з футболу.

У матчі 1/64 фіналу розіграшу "Карпати" на виїзді поступилися "Епіцентру" (Дунаївці, Хмельницька область) - 0:4, передає Укрінформ.

В іншому поєдинку неділі зустрічалися представники Полтавщини "Олімпія" (Савинці) і "Гірник-Спорт" (Верхні Плавні). Путівку до 1/32 фіналу завоював "Гірник-Спорт", який, граючи у меншості, на останніх хвилинах основного часу зрівняв рахунок (1:1), а в другому екстра-таймі вирвав перемогу - 2:1.

На 8 вересня запланований поєдинок "Дніпро" (Черкаси) - "Верес" (Рівне).

9 вересня зійдуться МФК "Металлург" (Запоріжжя) та "Авангард" (Краматорск).

Матч "Нива" (Вінниця) - "Чернігів-80" не відбувся.

Раніше до 1/32 фіналу розіграшу вийшли криворізький "Кривбас", житомирське "Полісся", тернопільська "Нива", "Кремінь" (Кременчук), "ВПК-Агро" (Магдалинівка), хмельницьке "Поділля", "Діназ" (Вишгород), "Альянс" (Липова Долина), "Миколаїв", херсонський "Кристал", "Вікторія" (Миколаївка), одеський "Чорноморець", "Ужгород" і "Таврія Сімферополь".

Нагадаємо, фінал Кубка України має відбутися в Тернополі на міському стадіоні 12 травня 2021 року.