"Олімпік" програв "Львову" у матчі футбольної Прем'єр-ліги України

Донецький "Олімпік" поступився ФК "Львів" у заключному поєдинку 19-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Матч "Олімпік" - "Львів", який пройшов на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського, завершився з рахунком 1:0 на користь гостей, повідомляє Укрінформ.

Автором єдиного голу у зустрічі став півзахисник львів'ян Ярослав Богунов, який відзначився на 84-й хвилині після результативної передачі бразильця Альваро.

Результати інших матчів туру:

"Маріуполь" - "Зоря" (Луганськ) - 1:2

голи: Дмитро Мишньов (69-та хвилина) - Михайло Перович (62), Богдан Лєднєв (69);

гол: Марлос (90+4).

Турнірне становище: "Шахтар" - 53 очки, "Динамо" - 39, "Зоря" - 37, "Десна" - 33, "Олександрія" - 33, "Колос" - 23, "Маріуполь" - 22, "Дніпро-1" - 19, "Олімпік" - 18, "Львів" - 18, "Ворскла" - 14, "Карпати" - 12.