Норвежка Екгофф зробила хет-трик на Кубку світу з біатлону в Ансі

Норвезька біатлоністка Тіріль Екгофф перемогла 22 грудня у гонці з масовим стартом третього етапу Кубка світу, що завершивя у французькому місті Ансі.

12,5-кілометрову дистанцію Тіріль подолала за 38 хвилин 52,8 секунди з двома промахами на чотирьох вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Другою була італійка Доротея Вірер (1 хвилина 24,9 секунди відставання, 2 промахи), третьою - шведка Лінн Перссон (1.25,1, 2).

Таким чином, в Ансі Екгофф здобула "золото" у всіх трьох гонках, до цього - у спринті та персьюті.

Кращою з українок стала Олена Підгрушна, яка прийшла на фініш 19-ю (3 хвилини 16,2 секунди відставання, 3 промахи). Дар'я Блашко показала 29-й результат.

Четвертий етап Кубка світу з біатлону пройде вже наступного року. З 9-го по 12 січня змагання прийматиме німецький Обергоф.

На фото: Тіріль Екгофф.