Суперліга: «Хімік» обіграв «Запоріжжя», «Прометей» програв в Одесі

Оновлено
Команда з Южного піднялась на друге місце.

Триває регулярний чемпіонат української баскетбольної Суперліги. «Хімік» переміг на своєму майданчику «Запоріжжя» 92:84. А лідер чемпіонату – «Прометей» поступився «Одесі» 79:81. Про це повідомляє Укрінформ.

«Хімік» все вирішив в цьому матчі ще до великої перерви, коли відірвався від гостей на 29 очок. І хоч чинний чемпіон провалив третю чверть (14:33), в подальшому він довів справу до перемоги – 92:84.  Найрезультативніший гравець матчу: Брендон Рендольф (31) – «Запоріжжя».

В іншому матчі дня «Одеса» перемогла вдома «Прометей» 81:79. Це четверта поспіль перемога одеситів. Найрезультативніший гравець матчу: Ренді Кулпеппер (24) – «Прометей».

Лідирує в чемпіонат «Прометей» - 23 очка (13 матчів). «Хімік» піднявся на 2-е місце – 21 (13). «Дніпро» посідає 3-е місце – 20 (11).

Нагадаємо, 13 грудня «Харківські Соколи» поступилися на своєму майданчику «Миколаєву» 98:100.