Україна обіграла Португалію у відборі на жіночий Євробаскет-2021

Перша перемога наших баскетболісток у кваліфікації ЧЄ.

Жіноча національна збірна України обіграла в Харкові Португалію 72:60 в  матчі другого туру кваліфікації чемпіонату Європи, повідомляє Укрінформ.

Українки впевнено виграли першу чверть 21:9. На велику перерву команди пішли за переваги України в 18 очок. У третій десятихвилинці Португалії вдалося скоротити відставання до 9 очок, але відігратися гості не зуміли.

Україна обіграла Португалію у відборі на Євробаскет-2021. Фото: В'ячеслав Мадієвський / Укрінформ

У заключній чверті українки зробили ще один ривок і здобули першу перемогу у відборі – 72:60.

Найрезультативніші в складі збірної України: Ягупова (29 очок), Сівакова (10 очок).

Нагадаємо, українська команда у стартовій грі кваліфікації на ЧЄ поступилася на виїзді Бельгії (66:83). Після двох матчів наша збірна набрала три очки і вийшла на друге місце у групі. В наступному турі 12 листопада 2020 року Україна зіграє вдома з Фінляндією.