У Львові розпочали тренування з футболу для дітей з інвалідністю

У Львові розпочали тренування з футболу для дітей з інвалідністю

Фото
Укрінформ
Parimatch Foundation та  Shakhtar Social презентували свій спільний проект у Львові. 

У жовтні Parimatch Foundation та  Shakhtar Social спільно запустили заняття з футболу для 120 дітей з інвалідністю в рамках роботи своїх проектів – відповідно «Так, я можу» і «Давай, грай!». 2 листопада відкриття проекту відбулося у Львові на території школи №95.

 У заході взяли участь гравець «Шахтаря» Вітао й представники Parimatch Foundation. Спортивна зала зібрала три десятки дітей, які хотіли грати в футбол. Футболіст клубу провів з дітьми тренування, показав кілька секретів футбольної майстерності, роздав автографи й зробив яскраві фото.

Дітлахи з радістю грали з Вітао й намагалися забити м’яча, як справжні форварди. Батьки дітей відзначили, що подібні заходи дуже позитивно впливають на фізичний й емоційний розвиток особистості. Такі тренування будуть проходити в школі впродовж усього року.

Школа №95 з 1993 року започаткувала інклюзивну освіту,  а з 1999 року бере участь у програмі «Інтеграція дітей з особливими потребами».  Сьогодні в школі навчаються 60 дітей з такими особливостями як: глухота, порушення слуху, синдром Дауна, аутизм, затримка психічного розвитку.

Читайте також: «Так, я можу!»

Директор школи Юрій Моклович відзначив недостатню кількість педагогічного складу в інклюзивній освіті й важливу соціальну роль подібних заходів: «Вважаю впровадження цього проекту дуже важливим для наших дітей, адже футбол – це спорт №1 у світі. Дякую організаторам, що надали можливість займатись футболом нашим дітям та запросили кваліфікованого тренера».

Про важливість підтримки таких ініціатив висловився й представник Parimatch Foundation в Україні Вадим Місюра: «Для Parimatch Foundation розвиток спорту для дітей з інвалідністю є надзвичайно важливим напрямом діяльності.  І ми раді сьогодні продовжити естафету тренувань у Львові в рамках нашої програми «Так, я можу!».  Впевнений, що такі інклюзивні тренування допоможуть соціалізувати дітей у суспільне життя».

«У наших фондів спільна мета розвитку футболу. Ми створюємо необхідні умови, щоб діти, незалежно від фізичних і ментальних здібностей, могли розвиватися фізично. З тренерами, необхідним сучасним обладнанням, а головне – безкоштовно», - прокоментувала розвиток партнерства Інна Хмизова, директор Shakhtar Social.

В рамках роботи проекту передбачено, що майстер-класи за участю гравців першої команди «Шахтаря» пройдуть в кожному з 4-х містах: Харкові, Києві, Полтаві та Львові. У містах будуть функціонувати 2 групи по 15 дітей з ментальними та фізичними вадами розвитку. Полтава та Львів приєдналися  до проекту вперше.

Фото: Євгеній Кравс

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-