Формула-1: Гемілтон виграв Гран-прі Мексики

Десята перемога британця в сезоні.

В Мехіко на автодромі імені братів Родрігесів завершився 18-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1. Переможцем Гран-прі Мексики став британець Льюїс Гемілтон («Мерседес»). Про це повідомляє Укрінформ.

Кваліфікацію виграли пілоти «Феррарі», вони і вирвались вперед на старті гонки. Однак в подальшому «Феррарі» намудрувала з командною тактикою та піт-стопами. У підсумку, гонку дуже впевнено виграв Гемілтон.

Другим фінішував Себастьян Феттель («Феррарі»), третім – Валттері Боттас («Мерседес»), четвертим – Шарль Леклер («Феррарі»). У боротьбу фаворитів міг втрутитись Макс Ферстаппен («Ред Булл»). Втім, на старті він зіткнувся з Гемілтоном, пошкодив болід і в подальшому лише наздоганяв групу лідерів, фінішувавши шостим.

Після 18-и етапів перше місце у загальному заліку впевнено посідає Гемілтон, який набрав 363 очка. Боттас другий - 289 очок. Леклер третій – 235 очок.

19-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі США відбудеться 1-3 листопада в Остіні на Трасі Америк.