«Запоріжжя» і «Черкаські Мавпи» перемогли в матчах Суперліги

Баскетболісти із Запоріжжя обіграли «Миколаїв» 84:73.

Триває регулярний чемпіонат української баскетбольної Суперліги. Сьогодні «Запоріжжя» обіграло на своєму майданчику «Миколаїв» 84:73, а «Черкаські Мавпи» лише в овер-таймі вирвали перемогу у «Харківських Соколів» 104:102. Про це повідомляє Укрінформ.

«Запоріжжя» перемогло в першому домашньому матчі цього сезону. Господарі обіграли «Миколаїв» 84:73. Найрезультативнішим в матчі став лідер «Запоріжжя» Брендон Рендольф (29 очок + 12 підбирань).

БК "Запоріжжя" - МБК "Миколаїв" - 84:73 / Фото: Дмитро Смольєнко, Укрінформ

«Черкаські Мавпи» приймали на своєму майданчику «Харківських Соколів» і зуміли обіграти дебютантів Суперліги лише в овер-таймі – 104:102. Найрезультативнішими у складі «Мавп» стали: Олександр Кольченко (29), Діон Райт (24) і Сеад Гаджифейзович (20). Найвлучніші у гостей: Зак Джексон (35), Джин Тіг (26) і Карім Джамар (21).

Нагадаємо, в дебютному матчі в Суперлізі «Прометей» з Кам’янского обіграв «Запоріжжя» 98:89.