"Карпати" поступилися "Колосу" в чемпіонаті України з футболу

Футболісти львіських "Карпати" програли 28 вересня ковалівському "Колосу" (1:2) в 9-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі на львівському стадіоні "Україна" забили: Єгор Назарина (28-ма хвилина) - у господарів; Євген Смирний (8), Олександр Волков (44) - у гостей, повідомляє Укрінформ.

На 75-й хвилині португальський форвард "Карпат" Крістіан Понде не реалізував пенальті.

Сьогодні у чемпіонаті також пройде гра "Олександрія" - "Львів".

Завершиться тур у неділю, 29 вересня, поєдинками "Маріуполя" з чернігівською "Десною", київського "Динамо" з "Дніпром-1", донецького "Олімпіка" з луганською "Зорею".

Результат стартової гри 9-го туру, що відбулася у п'ятницю:

"Шахтар" (Донецьк) - "Ворскла" (Полтава) - 4:0. Голи - Валерій Бондар (32), Євген Коноплянка (50, з пенальті), Алан Патрік (72), Жуніор Мораес (77).

Турнірне становище: "Шахтар" - 27 очок (після 9-ти ігор), "Динамо" - 14 (8), "Десна" - 14 (8), "Колос" - 14 (9), "Олександрія" - 13 (8), "Зоря" - 12 (8), "Дніпро-1" - 11 (8),  "Маріуполь" - 9 (8), "Карпати" - 8 (9), "Ворскла" - 7 (9), "Львів" - 6 (8), "Олімпік" - 5 (8).