Ліга учасників АТО: завершився сезон в дивізіонах «Північ» і «Київ»

Ліга учасників АТО: завершився сезон в дивізіонах «Північ» і «Київ»

Фото
Укрінформ
28 вересня в місті Вишневе завершився чемпіонат України з футболу серед команди Ліга учасників АТО у регіональних дивізіонах «Північ» і «Київ».

28 вересня в місті Вишневе визначилися переможці 5-го сезону чемпіонату України з футболу Ліги учасників АТО дивізіонів «Північ» і  «Київ». Про це повідомляє Укрінформ.

Нагородження та закриття групового етапу чемпіонату в дивізіонах «Київ» та «Північ» відбулося 28 вересня в місті Вишневе на Центральному міському стадіоні.

Нагадаємо, 14 і 15 вересня у Тернополі та Хмельницькому відбулося закриття групового етапу чемпіонату в дивізіонах «Захід» та «Центр». 21 і 22 вересня в Одесі і Маріуполі відбулося закриття групового етапу чемпіонату в дивізіонах «Південь» та «Схід».

Кубок Героїв АТО дивізіонів "Північ" та "Київ" / Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ

Організатором та засновником цього чемпіонату вже п’ятий рік поспіль є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-разом!» та за підтримки Федерації Футболу України, Міністерства молоді та спорту України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Футбольного клубу «Динамо» (Київ). А цього року долучилося до чемпіонату ще й новостворене Міністерство у справах ветеранів України.

Читайте також: Ліга учасників АТО: завершення сезону в дивізіонах «Південь» і «Схід»

Нагадаємо, футбольна Ліга учасників АТО - єдиний в Україні чемпіонат з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де змагаються 100% учасників бойових дій - захисників України.

Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО сезону 2019 року складається із 88 команд, а це близько 3000 військових, які змагалися між собою в два кола, весна та осінь, в шести дивізіонах: «Захід», «Схід», «Північ», «Південь», «Центр» та «Київ». Головний трофей сезону – Кубок героїв АТО.

За результатами змагань переможці регіональних дивізіонів матимуть можливість розіграти перехідний Кубок Героїв АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського 14 жовтня до Дня Захисника України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-