Гандбол: Україна програла Румунії на старті відбору на жіночий ЧЄ

Наші гандболістки поступилися 24:27.

Жіноча збірна України з гандболу програла Румунії (24:27) в стартовому матчі відбіркового раунду на чемпіонат Європи-2020. Про це повідомляє Укрінформ.

У першому таймі румунки створили перевагу в три-чотири м'ячі і до кінця першої половини гри успішно її утримували. На перерву команди пішли з рахунком 15:12 на користь Румунії. Після перерви збірна України спробувала наздогнати господарів, але через помилки у завершенні атак це в неї не вийшло. Матч завершився з рахунком 27:24 на користь Румунії.

У наступному матчі відбору на ЧЄ 28 вересня Україна вдома прийматиме Польщу. Після цього «синьо-жовті» вже в лютому 2020 року на виїзді зіграють проти збірної Фарерських островів.

На чемпіонат Європи вийдуть дві найкращі команди з кожної групи. Фінальна частина Євро-2020 пройде в грудні наступного року в Данії і Норвегії.