Українські борці здобули на чемпіонаті світу 4 медалі і 7 олімпійських ліцензій

В Нур-Султані (Казахстан) у неділю, 22 вересня, завершується чемпіонат світу зі спортивної боротьби.

За підсумками світової першості українські борці стали володарями чотирьох нагород та семи олімпійських ліцензій на Ігри-2020 в Токіо (Японія), повідомляє Укрінформ.

"Золото" у Нур-Султані виграв Жан Беленюк (вагова категорія до 87 кг), здобувши титул дворазового чемпіона світу з греко-римської боротьби, Аліна Бережна (72 кг) та Ірина Коляденко (65 кг) стали срібними призерами чемпіонату світу з жіночої боротьби, а Олександр Хоцянівський (125 кг) приніс Україні бронзову нагороду у турнірі борців вільного стилю.

Окрім володарів медалей, олімпійські ліцензії також завоювали Оксана Лівач (50 кг), Алла Черкасова (68 кг) та "греко-римлянин" Ленур Теміров (60 кг), які посіли 5-ті місця.

На фото: Жан Беленюк.