Український супертяж Хоцянівський виграв

Український супертяж Хоцянівський виграв "бронзу" чемпіонату світу з вільної боротьби

Олександр Хоцянівський приніс Україні четверту нагороду на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби в Нур-Султані (Казахстан).

29-річний динамівець з Донецька здобув бронзову медаль у ваговій категорії 125 кг і завоював олімпійську ліцензію на Ігри-2020 на Токіо (Японія), повідомляє Укрінформ.

Хоцянівський в 1/16 фіналу переміг Левана Берянідзе з Вірменії (3:2), в 1/8 фіналу взяв гору над росіянином Аланом Хугаєвим (4:3), в 1/4 фіналу завдав поразки іранцю Ядоллаху Мохебі (3:2), поступившись у півфіналі майбутньому переможцю Гено Патріашвілі з Грузії (2:6). У сутичці за "бронзу" Хоцянівський поборов Баджу Хутабу із Сирії (5:1).

Як повідомляло агентство, українець Жан Беленюк (87 кг) виграв у Нур-Султані "золото", здобувши титул дворазового чемпіона світу з греко-римської боротьби, а Аліна Бережна (72 кг) та Ірина Коляденко (65 кг) стали срібними призерами чемпіонату світу-2019 з жіночої боротьби.

Чемпіонат світу-2019 зі спортивної боротьби завершиться 22 вересня.