Українка Коляденко здобула

Українка Коляденко здобула "срібло" чемпіонату світу зі спортивної боротьби

Ірина Коляденко принесла збірній України третю нагороду на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби у Нур-Султані (Казахстан).

20-річна ірпінчанка виграла срібну медаль у ваговій категорії до 65 кг і здобула олімпійську ліцензію на Ігри-2020 у Токіо (Японія), повідомляє Укрінформ.

Коляденко у чвертьфіналі перемогла китаянку Сяосянь Ван (12:4), у півфіналі виграла у переможниці Пан-Американського чемпіонату американки Форрест Молінарі (6:5), а у вирішальній сутичці за "золото" поступилася призеру чемпіонатів Європи росіянці Інні Тражуковій.

Як повідомляло агентство, українець Жан Беленюк (87 кг) став у Нур-Султані дворазовим чемпіоном світу з греко-римської боротьби, а Аліна Бережна (72 кг) виграла "срібло".

Чемпіонат світу-2019 зі спортивної боротьби завершиться 22 вересня.