У Луцьку відбувся Кубок Незалежності-2019 з баскетболу 3х3

В обласному центрі Волині відбувся традиційний щорічний турнір з баскетболу 3х3 Кубок Незалежності-2019.

Локацією дійства у Луцьку став майданчик поблизу головного корпусу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. За трофей змагалися 8 команд, які були поділені на 2 групи. Про це повідомляє пресслужба Федерації баскетолу України.

Переможцем змагань стала команда “Апасні єноти” (Дмитро Хомич, Олександр Прозапас, Едуард Гуль). Друге місце посіли баскетболісти з “Hood Hoop” (Ю. Грейда, Є. Серьогін, А. Бояр, В. Гетьман). Третіми стали “Себекі” (П. Мельничук, О.Тимощук, М.Серьогін).

MVP турніру визнано Дмитра Хомича. Переможцем конкурсу трьохочкових став Андрій Колядюк. Переможці та призери турніру отримали кубки, медалі та м’ячі.

Зауважимо, що в складі різних команд грали декілька баскетболістів Старого Луцька, а Дмитро Швагринський та Максим Дейна стали суддями турніру.