Медведєв у парі з Ферреро вийшов у фінал “Турніру легенд” на Ролан Гаррос у Парижі

Переможець 11 турнірів АТР, фіналіст Відкритого чемпіонату Франції 1999 року 44-річний капітан збірної України з тенісу в Кубку Девіса Андрій Медведєв виступить у вирішальному матчі на показових змаганнях Ledends Trophy в рамках Відкритого чемпіонату Франції.

Андрій Медведєв у парі з іспанським тенісистом Хуаном Карлосом Ферреро виграв другий матч в групі А категорії до 45 років на "Турнірі легенд", який проходить на кортах Ролан Гаррос у Парижі. Про це повідомляє БТУ.

Медведєв і Ферреро в двох сетах обіграли французьку пару Ніколя Ескюде/Арно Клеман із рахунком 6:3, 6:3.

У першому матчі українсько-іспанський дует переміг пару Джеймс Блейк/Марк Філіппуссіс. Таким чином, завдяки двом перемогам на груповому етапі Андрій Медведєв і Хуан Карлос Ферреро завоювали путівки до фіналу.

Суперниками тенісистів у фіналі виставкового турніру Ledends Trophy стане пара, яка очолить групу В.