Збірна України обіграла команду Катару на юнацькому чемпіонаті світу з футболу

Юнацька збірна України з футболу (гравці до 20-ти років) здобула другу перемогу на чемпіонаті світу-2019, який проходить в Польщі.

У своєму другому матчі на світовій першості "синьо-жовті" у місті Тихи обіграли своїх однолітків з Катару - 1:0, повідомляє Укрінформ.

Автором вирішального голу став захисник київського "Динамо" Денис Попов, який на 59-й хвилині скористався результативною передачею свого одноклубника Сергія Булеци.

В іншому поєдинку групи D футболісти США протистоятимуть команді Нігерії, з якою підопічні Олександра Петракова зустрінуться 30 травня у заключному матчі групового етапу.

Нагадаємо, на старті чемпіонату світу (U20) збірна України обіграла команду США (2:1), а нігерійці розгромили катарців (4:0).

Переможці шести груп і збірні, які посядуть другі місця, так само як і чотири кращі команди, які фінішують у квартетах третіми, вийдуть до 1/8 фіналу світової першості.

Чемпіонат світу (U20) пройде до 20 червня.