Збірна України обіграла команду США на старті юнацького чемпіонату світу з футболу

Юнацька збірна України з футболу (гравці до 20-ти років) здобула першу перемогу на чемпіонаті світу-2019, який проходить в Польщі.

У стартовому матчі "синьо-жовті" в Бельсько-Бяла обіграли своїх однолітків зі США - 2:1, повідомляє Укрінформ.

До перерви команди обмінялися голами: на 26-й хвилині зустрічі рахунок відкрив півзахисник київського "Динамо" Сергій Булеца, на 32-й хвилині паритет відновив Брендон Серванія. На початку другого тайму збірну України вивів вперед динамівський захисник Денис Попов (51), який забив м'яч ударом головою після розіграшу кутового.

В іншому поєдинку групи D футболісти Нігерії з рахунком 4:0 розгромили збірну Катару, з якою підопічні Олександра Петракова зустрінуться 27 травня. Заключний матч на груповому етапі збірна України проведе проти нігерійців 30 травня.

Переможці шести груп і команди, які посядуть другі місця, так само як і чотири кращі команди, які фінішують у квартетах третіми, вийдуть до 1/8 фіналу світової першості.

Чемпіонат світу (U20) пройде до 20 червня.