Збірна України U-20 зіграла останній спаринг перед чемпіонатом світу

В Києві наші футболісти зіграли внічию зі збірною ПАР.

Збірна України U-20 в рамках підготовки до юнацького ЧС в Польщі провела спаринг проти однолітків з Південної Африки, який завершився внічию 1:1. Про це повідомляє сайт ФФУ.

Команда Олександра Петракова вийшла вперед на 53-й хвилині матчу, коли після фолу на Цитаїшвілі арбітр поставив пенальті, а з одинадцяти метрів не схибив Корнієнко. Південноафриканці зрівнялися в рахунку на 66-й хвилині після точного удару Кодісанга.

Раніше збірна України U-20 провела спаринг з клубом Першої ліги «Колос» (Ковалівка) і також зіграла внічию 1:1.

На ЧС до Польщі наша збірна вирушає 20 травня. На груповому етапі команда Петракова зіграє проти США, Катара і Нігерії.