Формула-1: Гемілтон виграв Гран-прі Іспанії і знову став лідером

Перші два місця знову у пілотів «Мерседеса»: п’ять етапів – п’ять дублів.

В Барселоні завершився 5-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1. Переможцем Гран-прі Іспанії став британець Льюїс Гемілтон («Мерседес»). Про це повідомляє Укрінформ.

Гонка в Барселоні на автодромі Каталунья вкотре продемонструвала велику перевагу «Мерседеса» в цьому сезоні. Пілоти цієї команди повністю домінували на етапі. Валттері Боттас виграв кваліфікацію, а Льюїс Гемілтон фінішував першим в гонці. Це третя перемога Гемілтона в сезоні і 76-а в кар'єрі.

Друге місце в Барселоні у Боттаса. Третім фінішував Макс Ферстаппен («Ред Булл»). Пілоти «Феррарі» залишились поза подіумом. Себастьян Феттель – четвертий. Шарль Леклер – п’ятий.

Після 5-и етапів на перше місце у загальному заліку повернувся Гемілтон, який набрав 112 очок. Боттас став другим - 105 очок. На третій позиції Ферстаппен – 66 очок.

Шостий етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Монако  відбудеться 23-26 травня на міській трасі в Монте-Карло.