Формула-1: Боттас виграв кваліфікацію Гран-прі Іспанії

Триває домінування «Мерседеса» на початку сезону.

В Барселоні триває 5-й етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1. Переможцем кваліфікації Гран-прі Іспанії став фін Валттері Боттас  («Мерседес»). Про це повідомляє Укрінформ.

В кваліфікації на автодромі Барселона-Каталунья кращий час показав Валттері Боттас («Мерседес»), який обійшов 0,6 секунди свого більш іменитого напарника по команді Льюїса Гемілтона. Для Боттаса це 9-й поул в кар’єрі та вже третій в цьому сезоні. Гемілтон залишився на другому місці.

Лідер «Феррарі» Себастьян Феттель завтра стартуватиме з третьої позиції. Четверте місце у Макса Ферстаппена («Ред Булл»), п’яте – у Шарля Леклера («Феррарі»).

Головна гонка Гран-прі Іспанії відбудеться 12 травня. Початок о 16:10 за київським часом.